Zaujímaš sa o kariéru vo firme, kde nájdeš správnych ľudí na správnych miestach, podporu v tíme, možnosť pracovať v tvorivej atmosfére s novými technológiami aj s využitím home office? Dáme ti pokoj od množstva procesov, byrokracie, nadčasov a cez kvartálne bonusy zhodnotíme tvoj prínos!

 

Naša rodinná atmosféra je upevňovaná športovými akciami, teambuildingom, každoročnou husacinou či vianočným večierkom aj s darčekmi. S kolegami si tiež môžeš dať raňajky alebo zahrať Counter-Strike. Nezabúdame však ani na tvoju rodinu či deti! Celým výberovým procesom ťa bude sprevádzať

 

Andrea Lazorová, personálna manažérka

 

[email protected]

+421 905 908 005

Naše aktuálne ponuky práce

Pozrite si náš profil a ponuky na uvedených portáloch práce

50 %
vysokoškolsky vzdelaných
0 rokov
vekový priemer kolektívu
78 %
spokojnosť s kolektívom
50000
ročné investície do vzdelávania

Pridaj sa k nám

Keďže v práci trávime veľa času, chceme ho využiť čo najlepšie. Bez stresu, v skvelom kolektíve a rodinnej atmosfére robíme to, čo nás nielen živí, ale aj baví.

1

Neformálne sa porozprávame o tom, aké máš skúsenosti a na čom by si chcel pracovať.

2

Nezameriavame sa len na prax a vedomosti, ale aj potenciál pracovať na zaujímavých projektoch.

3

Môžeš sa predstaviť cez svoj vlastný projekt, na ktorom nám ukážeš, čo si sa naučil.

4

Ak si pracoval na neverejnom projekte, môžeme ti pripraviť vlastné zadanie.

5

Nemusíš sa trápiť s motivačným listom, radšej sa bez stresu porozprávame.

6

Pohovor môžeme urobiť aj cez Skype.

Mám rád inovatívne technológie a v I.S.D.D. si vždy vyberám projekty, na ktorých si môžem vyskúšať nové veci. Oceňujem, že je každý projekt iný a k riešeniam našich klientov môžem pristupovať kreatívne. Dôležité je pre mňa aj to, že sa v práci dostatočne vzdelávam a naplno realizujem, čo ma posúva dopredu.

 

Bezo, senior developer

V I.S.D.D. pracujem skoro od začiatku a môžem povedať, že ani po toľkých rokoch sa nenudím. Baví ma nielen práca na veľkých a zaujímavých projektoch, kde človek odborne rastie, ale aj na menších experimentálnych startupoch, kde je viac kreativity a zábavy. Čo ma tu však najviac drží, je kolektív, ktorý je proste vynikajúci.

 

Rado, manažér

Veľmi sa mi páči, že po nástupe do firmy som bol hneď angažovaný do jej diania. Dáva sa mi dostatočný priestor na štúdium nových technológií a príležitosť posilniť moje osobné i sociálne schopnosti.

 

Erik, junior developer