Pracovná ponuka

Senior Software Engineer (Java) ← Naspäť

Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok / Kontrakt
Nástup
Ihneď
Rozpätie mzdy
Dohodou

Náplň práce

fHľadáme k nám do tímu skúseného špecialistu pre vývoj v oblasti Javy, aktuálne na projekt v trvaní cca 6 mesiacov, výhľadovo však preferujeme spoluprácu predĺžiť podľa vzájomnej spokojnosti.
Projekt sa týka implementácie zákazníckej platformy s použitím technológií Java, Spring Boot, Microservices, Apache Kafka, Docker. Dlhodobo pracujeme aj s ostatnými Spring-based technológiami (MVC, Batch, DI, JPA, ...), J2EE, varietou aplikačných serverov (JBoss, Wildfly, Jetty, Tomcat, WebLogic, ...), frontendovými technológiami či už SPA\\\'s a podobnými (ReactJS, AngularJS, Redux, Flux, vseobecne ES7 - ES8) ako aj klasickými na báze Javy (Wicket, ThymeLeaf, JSP, Faces).

Požiadavky na kandidáta

Vzdelanie:
  • VS technického zamerania (IT)
Prax:
  • Prax v oblasti v7voja (Java), skúsenosti s technológiami spomenutými vyššie

Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.

2018Ⓒ I.S.D.D. plus, s.r.o.