Pracovná ponuka

Industry 4.0 & IoT technologický expert ← Naspäť

Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohodou
Rozpätie mzdy
Dohodou

Náplň práce

Pre nové projekty u našich klientov z oblasti priemyslu hľadáme technologického nadšenca pre Industry 4.0. a IoT. Čaká Ťa práca na vývoji nových riešení a produktov, ich adaptácii do biznis prostredia klienta, konzultácie a architektúra sw/hw riešení.

Cieľom bude inovácia a optimalizácia procesov a produkčných výsledkov pomocou nasadenia moderných technológií (IoT, prediktívna analytika) a pomoc zákazníkom z priemyslu s digitálnou transformáciou.

Požiadavky na kandidáta

Minimálne vzdelanie:
  • VŠ technického zamerania (IT)
Jazyky:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Benefity

  • performance bonusy na pravidelnej báze, 13. plat
  • nadštandardné zdravotné prehliadky
  • rôzne sociálne benefity
  • nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy


Poslať životopis
Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.