Pracovná ponuka

Senior React developer ← Naspäť

Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Ihneď
Rozpätie mzdy
Dohodou

Náplň práce

Hľadáme k nám do tímu kolegov pre projekt, ktorý bude náročná, ale zaujímavá výzva. V projekte budú použité najnovšie technológie a bude mať možnosť byť pri zrode zaujímavej produktovej novinky v oblasti Telco.

Požiadavky:
+ znalosť moderného js - ES6, ES7
+ znalosť react fw a react knižníc (react-dom, react-router a pod.)
+ znalosť flux patternu a redux knižnice
+ znalosť ImmutableJS, Reselect, RxJs/Saga, Redux middleware (thunk)
+ znalosť automatizačných / build toolov (npm, webpack, babel)
+ skúsenosti s CI/CD
+ u seniorského kolegu očakávame znalosť scrum, ukážky kódu aj skúsenosti s implementáciou)Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.