Pracovná ponuka

iOS Developer ← Naspäť

Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohodou
Rozpätie mzdy
od 1800 €*

Náplň práce

Do nášho Java tímu hľadáme špecialistu na vývoj iOS aplikácií, hlavnou náplňou práce bude vývoj a programovanie mobilných aplikácií, informačných systémov a riešení pre našich zákazníkov v telco, IoT, banking a pharma oblastí hlavne na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Primárnou používanou technológiou je Swift, avšak znalosti iných programovacích jazykov (najmä Java) sú veľkou výhodou.

Ponúkame:
+ performance bonusy, 13. plat
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo)
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia (aktuálny plán školení ma 12+ tém od blockchainu, cez gdpr, iot, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa

* finálna výška mzdy sa bude odvíjať od seniority a skúseností uchádzača. Na osobnom pohovore predstavujeme uchádzačom aj interný odmeňovací systém a celkové hodnotenie pre danú pozíciu (vrátane odmien, benefitov, bonusov, atď.)

Požiadavky na kandidáta

Minimálne vzdelanie:
  • VŠ technického zamerania (IT)
Požadované znalosti:
  • swift, cocoapods, xcode, Rest, JSON
Prax:
  • Prax vo vývoji mobilných zariadení (iOS)

Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, 13, plat, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.