Pracovná ponuka

PHP developer junior ← Naspäť

Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohodou
Rozpätie mzdy
od 1200 EUR

Náplň práce

Hľadáme kolegu do PHP tímu, ktorý bude pomáhať udržiavať a rozvíjať e-shop predajné kanály pre telco zákazníka. Aplikácie postupne migrujeme na Laravel. Na BE sa pripájame cez SOAP a REST služby. Tam, kde je to efektívne, sa snažíme na FE nasadiť reaktívne programovanie. Riešime tiež platobnú bránu pre platby za služby a dobíjanie kreditu. Pridaj sa k nám, a pomôž nám dobiť ďalšie územia :-)

+ Vývoj interných systémov a aplikácií
+ Údržba existujúcej e-shop domény
+ Vývoj nových e-commerce riešení pre telco oblasť

Požiadavky:
+ znalosť technológií PHP
+ znalosť DB MySQL
+ znalosť Laravel výhodou
+ znalosť react výhodou
+ skúsenosti so SOA architektúrou výhodou
+ znalosť Doctrine ORM, JQuery výhodou

Požiadavky na kandidáta

Minimálne vzdelanie:
  • VŠ prvý stupeň (technické)


Poslať životopis
Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.