Pracovná ponuka

JAVA Developer ← Naspäť

Oblasť práce
IT a Telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohodou
Rozpätie mzdy
od 1500 €

Náplň práce

Hľadáme nových kolegov pre posilnenie tímov, ktoré pracujú v Jave. U nás sa v práci stretneš s rôznymi projektami a technickými riešeniami. Staráme sa o existujúcich, aj nových klientov a pomáhame im rozvíjať biznis. Môžeš pracovať na menšom projekte, alebo na veľkých korporátnych riešeniach. Pre telco, pre financie, alebo napríklad pre priemysel. Ponúkame služby na mieru, preto sa môžeš pri každom novom projekte niečo nové naučiť. Pracujeme v tímoch, takže sa budeš mať s kým poradiť o Tvojich nápadoch. Aby bol Tvoj štart čo najhladší, pridelíme Ti TechBuddyho.

Radi dáme príležizosť ľuďom, ktorí majú chuť priniesť inovatívne riešenia, podieľať na analýze a vývoji WEB/mobile portálov s využitím moderných technológií:
Spring (Boot, Data, Batch, DI, ...) ako aj J2EE
- najnovších verzií SPA\\\'s ako sú ReactJS, Angular 5,6
- architektúry microservices ale aj klasické Enterprise riešenia
- integračných/messaging platforiem ako Apache Kafka, rôzne typy ESB (Fuse, Talend, Mule)
- aplikačných serverov/containerov ako sú Apache Tomcat, Jetty, WildFly atď
- platforiem pre CI/CD (Jenkins, GitLab)

Požiadavky na kandidáta

Vzdelanie:
  • VŠ technického zamerania (IT)
Požadované znalosti:
  • skúseosti s programovaním v Java, znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP
Prax:
  • prax v IT

Benefity

  • performance bonusy
  • príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
  • nadštandardné zdravotné prehliadky

Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, 13, plat, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.