Pracovná ponuka

JAVA Developer ← Naspäť

Oblasť práce
IT a Telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohodou
Rozpätie mzdy

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu, ktorý má chuť priniesť inovatívne riešenia, podieľať na analýze a vývoji WEB/mobile portálov s využitím moderných technológií (JBoss, Wildfly, AngularJS, Liferay, Wicket, SOA standards, ElasticSearch, Oracle, Fuse ESB, Talend ESB).

Požiadavky na kandidáta

Vzdelanie:
  • VŠ technického zamerania (IT)
Požadované znalosti:
  • skúseosti s programovaním v Java, znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP
Prax:
  • prax v IT

Benefity

  • performance bonusy
  • príspevky pri narodení dieťaťa, či svatbe
  • nadštandardné zdravotné prehliadky

Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.