Pracovná ponuka

Senior Software Engineer (Blockchain) ← Naspäť

Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohodou
Rozpätie mzdy
Dohodou

Náplň práce

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý je fanúšik nových trendov a technológií v IT a zároveň už má za sebou juniorské roky. U nás budeš pracovať v známom prostredí pri vývoji riešení pre klientov, ale zároveň aj skúšať nové prístupy a riešenia custom made pre rôzne oblasti (prototypy, vývoj, integrácia a implementácia blockchain frameworkov, optimalizácia škálovateľných riešení, kryptovacie systémy pre user a company data security, tvorba infraštruktúry dátových systémov).

Požiadavky na kandidáta

Vzdelanie:
  • vysokoškolské II. stupňa
Požadované znalosti:
  • znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP
  • skúsenosti s niektorým z aplikačných serverov – Wildfly/Jboss, Websphere, Weblogic
Vítané znalosti:
  • znalosť relačných databáz, znalosť Oracle
  • skúsenosti s EJB, JMS, API, LifeRay, Struts, Wicket, AngularJS
Jazyky:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Prax:
  • viacročné pracovné skúsenosti na pozícii Java developer, plus znalosti HTML, Javascript, XML, AJAX


Poslať životopis
Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.