Pracovná ponuka

Java developer (Linux) ← Naspäť

Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
Pracovný pomer
Plný úväzok
Nástup
Dohodou
Rozpätie mzdy
od 1800 €

Náplň práce

Hľadáme k nám do tímu profesionála, ktorý má záujem o prácu v medzinárodnom prostredí na Java projekte pre telco zákazníka.

Náplň práce:
+ dlhodobá práca na back-end vývoji riešeni (PCRF, VoLTE, OCS ...) v oblasti TELCO
+ implementácia high availability systémov podľa 3GPP štandardov (Diameter protokol ...)
+ kooperácia v medzinárodnom tíme (agilný prístup), komunikácia v anglickom jazyku
+ návrh a vývoj novej funkcionality riešenia, business logiky
+ analýza a odstraňovanie nedostatkov SW riešenia
+ testovanie zdrojového kódu a konfigurácie
+ vytváranie diagramov a špecifikácií popisujúcich vstupy/výstupy a logiku riešenia
+ bash scripting

Používané nástroje:
• Maven
• Jenkins
• Jira
• Eclipse
• SVN

Hlavné výhody:
+ práca v dynamickom prostredí so šikovnými kolegami a odborníkmi v TELCO oblasti
+ spoznanie vysoko výkonných backend systémov v TELCO prostredí a ich architektúru, TELCO protokoly, call flows...
+ zdokonalenie sa v Jave, linuxe a anglictine
+ možnosť práce z domu (dlhodobo) - voliteľné
+ možno občasné služobné cesty do zahraničia - UK, Ireland - voliteľné

Požiadavky na kandidáta

Vzdelanie:
  • VS technického zamerania (IT)
Požadované znalosti:
  • znalosť TIBCO BEX výhodou, znalosť nástrojov: JIRA, SVN výhodou
Jazyky:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Benefity pre našich zamestnancov

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.