Na stránke nájdeš zoznam aktuálne otvorených pozícií. To však neznamená, že neplánujeme niečo zaujímavé aj do budúcnosti! Pokiaľ máš záujem sa nezáväzne porozprávať o technológiách, ktorým sa tu venujeme a možnosti budúceho uplatnenia, pošli kontaktné údaje (a prípadne aj ukážku práce) a my sa Ti ozveme.

Aktuálne pracovné ponuky

PHP developer

Bratislava

Pracovný pomer: Plný úväzok

Termín nástupu: ASAP

Rozpätie mzdy: od 2000* €

Senior Java developer (Telco)

Bratislava / remote

Pracovný pomer: HPP / kontrakt

Termín nástupu: Dohodou

Rozpätie mzdy: od 2200EUR*

Benefity pre našich zamestnancov

  • Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu Zamestnaj kamoša
  • Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.
  • V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych – môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou 🙂 a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.
  • A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.

Čo hovoria naši zamestnanci

Keďže v práci trávime veľa času, chceme ho využiť čo najlepšie. Bez stresu, v skvelom kolektíve a rodinnej atmosfére robíme to, čo nás nielen živí, ale aj baví.

V I.S.D.D. pracujem skoro od začiatku a môžem povedať, že ani po toľkých rokoch sa nenudím. Baví ma nielen práca na veľkých a zaujímavých projektoch, kde človek odborne rastie, ale aj na menších experimentálnych startupoch, kde je viac kreativity a zábavy. Čo ma tu však najviac drží, je kolektív, ktorý je proste vynikajúci.
Rado, manažér

Mám rád inovatívne technológie a v I.S.D.D. si vždy vyberám projekty, na ktorých si môžem vyskúšať nové veci. Oceňujem, že je každý projekt iný a k riešeniam našich klientov môžem pristupovať kreatívne. Dôležité je pre mňa aj to, že sa v práci dostatočne vzdelávam a naplno realizujem, čo ma posúva dopredu.
Bezo, senior developer

Veľmi sa mi páči, že po nástupe do firmy som bol hneď angažovaný do jej diania. Dáva sa mi dostatočný priestor na štúdium nových technológií a príležitosť posilniť moje osobné i sociálne schopnosti.
Erik, junior developer

Sme partia IT profesionálov, s tímovým duchom a férovým prístupom, ktorý sa odráža aj na lojalite našich zamestnancov. Našim klientom ponúkame odbornosť, spoľahlivosť a inovatívne riešenia.

Jana Scalzi Prístavková
HR Manager

+421 918 349 054
job@isdd.sk

34

vekový priemer kolektívu

95 %

vysokoškolsky vzdelaných

98 %

spokojnosť s kolektívom

135 524 €

ročné investície do vzdelávania

Pridaj sa k nám

Pošli CV alebo projektové portfólio.
Pribaľ nám k tomu kus kódu, knižnicu, ukážku prác alebo referencie.
Ak máš otázky, alebo sa chceš informovať o stave výberového konania, volaj alebo píš na kontakty uvedené nižšie.

Pošli životopis